Skjemaer og sjekklister hjelper bedrifter å ha kontroll på prosesser, vår digitale løsning sørger for at de utføres på en enkel og brukervennlig måte!
Våre kunder får alltid tilgang til sine bransjetilpassede HMS og HR-skjemaer, samt at man enkelt kan opprette egne skjemaer. Noen av våre bransjespissete skjemaer som du får som Tudu-kunde er:
- Kartlegging av bedriften
- Vernerunder
- Medarbeidersamtaler
- Vernombud-skjemaer
Disse kan du også selv redigere, eller opprette ny selv.
Men noen ganger må det mer til for å få den kvaliteten du ønsker for sjekkliser og skjemaer. Vi kan da også spesialtilpasse dette for deg!
Klikk her for gratis demo av systemet, eller her for å bestille Tudu!
Se denne videoen for hvordan man kan selv opprette oppgaver og skjema, og sikre all dokumentasjon rundt utførelse (husk lyd):
Klikk her for bestilling, ta gjerne kontakt på info@tudu.no eller telefon 400 02 533, for info om priser!